Zadzwoń teraz

Szalunki ścienne TEKKO

Szalunki ścienne typu Tekko (Hunnebeck, Midibox, Pionbox, Budouni), to najbardziej popularny system składający się z płyt szalunkowych o wysokości 90, 120, 150 cm i szerokości: 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 70 i 90 cm oraz elementów dodatkowych takich jak: narożniki wewnętrzne i zewnętrzne proste i przegubowe, płyty słupowe, wstawki, podpory pionujące, łączniki, clipsy, nakrętki talerzowe, nakrętki przegubowe i ściągi szalunkowe, a także szereg elementów traconych.

Polecane szalunki Tekko są w pełni produkowane w Polsce i zgodnie ze wszystkimi rygorystycznymi normami. Rama płyty szalunkowej to perforowany i ocynkowany ogniowo płaskownik o grubości 5 mm, a wypełnienie jest wykonane sklejką brzozową o grubości 12 mm. Dodatkowo oferowane szalunki ścienne Tekko zostały wzmocnione poprzez wspawanie nowych klinów i łączeń.

Planują Państwo budowę i potrzebują profesjonalnego sprzętu? Szalunki ścienne TEKKO – wynajem i sprzedaż – obie te możliwości gwarantuje nasze firma. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszymi specjalistami, aby dopracować szczegóły umowy i wybrać sprzęt, który najlepiej spełni Państwa potrzeby i oczekiwania.

Akcesoria szalunkowe i elementy tracone do betonowania

W ciągłej ofercie posiadamy m.in.:

 • Ściągi DW15;
 • nakrętki talerzowe, sześciokątne, przegubowe;
 • clipsy i zamki do płyt szalunkowych;
 • narożniki przegubowe;
 • żabki sprężynowe i klucze żabek;
 • olej antyadhezyjny;
 • dystanse plastikowe, stalowe i betonowe;
 • taśma bentonitowa i wiele innych

Oferowane żabki sprężynowe są wyprodukowane z najwyższej jakości stali hartowanej (twardość 45HRC), które można stosować do szalowania słupów, podciągów, nadproży, fundamentów i ścian.

Zapytaj o ten produkt

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się,
odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.


  Szukasz rozwiązań
  technicznych?

  Zachęcamy do kontaktu
  z naszymi specjalistami.

  +48 691103691
  Zadzwoń do nas
  biuro@awes.pl
  Napisz do nas
  Fnansowanie specjalnie dla Ciebie!