Zadzwoń teraz

Szalunki ścienne TEKKO

Szalunki ścienne typu Tekko (Hunnebeck) to najbardziej popularny system składający się z płyt szalunkowych o wysokości 90, 120, 150 cm i szerokości: 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 70 i 90 cm. oraz elementów dodatkowych takich jak: Narożniki proste i przegubowe, płyty słupowe, wstawki, podpory pionujące, łączniki, clipsy, nakrętki talerzowe, nakrętki przegubowe i ściągi szalunkowe. szereg elementów traconych.

Polecane szalunki Tekko są w pełni produkowane w Polsce i zgodnie z wszystkimi rygorystycznymi normami. Rama płyty szalunkowej to perforowany i ocynkowany ogniowo płaskownik o grubości 5 mm, a wypełnienie jest wykonane sklejką brzozową o grubości 12 mm. Dodatkowo oferowane szalunki ścienne Tekko zostały wzmocnione poprzez wspawanie nowych klinów i łączeń.

Aby zapoznać się z pełną ofertą naszej marki zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej – znajdą tam Państwo nie tylko proponowane przez nas szalunki ścienne TEKKO, ale także pełną gamę akcesoriów do nich dostosowanych takich jak listwy perforowane, dystanse czy taśmy bentonitowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych produktów wystarczy kliknąć w wybrane zdjęcie.

Planują Państwo budowę i potrzebują profesjonalnego sprzętu? Szalunki ścienne TEKKO – wynajem i sprzedaż – obie te możliwości gwarantuje nasze firma. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszymi specjalistami, aby dopracować szczegóły umowy i wybrać sprzęt, który najlepiej spełni Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 33 851 40 45 lub mailowego pod adresem polsprzet@polsprzet.pl. Mogą Państwo także samodzielnie złożyć prośbę o wycenę – wystarczy przejść do zakładki Wycena, postępować zgodnie z formularzem, a my skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to możliwe ze szczegółami oferty.

Dokumentacja techniczna

Akcesoria szalunkowe i elementy tracone do betonowania

Firma POLSPRZĘT jest czołowym dystrybutorem najlepszych jakościowo akcesoriów szalunkowych i elementów traconych do betonowania. W ciągłej ofercie min. mamy:

  • Olej antyadhezyjny
  • Dystans gwiazdka
  • Dystans liniowy
  • Dystans betonowy
  • Listwa perforowana
  • Dystans ZET
  • Taśma bentonitowa i wiele innych

Polecamy również żabki sprężynowe wysokiej jakości, ocynkowane ogniowo oraz wykonane z specjalnej wzmacnianej i hartowanej stali (twardość 45HRC), które można stosować do szalowania słupów, podciągów, nadproży, fundamentów i ścian.

Galeria fotografii
szalunków TEKKO

Zapytaj o ten produkt

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się,
odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.

Szukasz rozwiązań
technicznych?

Zachęcamy do kontaktu
z naszymi specjalistami.

+48 691103691
Zadzwoń do nas
biuro@awes.pl
Napisz do nas
Znajdź finansowanie dla Ciebie Więcej info