Zadzwoń teraz

Szalunki ścienne RASTO

Szalunki ścienne typu Rasto (Hunnebeck, Rhino) to system szalunków ściennych składający się z płyt szalunkowych o wysokości 90, 135, 150, 270, 300 cm i szerokości: 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 75, 90, 120, 180 i 240 cm oraz elementów dodatkowych takich jak: narożniki proste i przegubowe, płyty słupowe, wstawki, podpory pionujące, zamki Rasto, nakrętki talerzowe, nakrętki przegubowe i ściągi szalunkowe.

Polecane szalunki Rasto są w pełni produkowane w Polsce i zgodnie ze wszystkimi rygorystycznymi normami. Rama płyty szalunkowej to perforowany i ocynkowany ogniowo płaskownik o grubości 2 mm i uformowany na szerokość 120mm. Wypełnienie jest wykonane ze sklejki brzozową o grubości 15 mm. Dodatkowo oferowane szalunki ścienne Rasto posiadają kieszeń, do której została schowana sklejka dzięki czemu jej żywotność zwiększa się kilkukrotnie.

Szalunki ścienne RASTO dostępne w naszej ofercie to także niezbędne do nich akcesoria takie jak: dystanse czy listwy perforowane i wiele innych. Pełną listę dodatkowego asortymentu, dedykowanego do tego modelu sprzętu znajdą Państwo poniżej wraz z galerią zdjęć. W sprawie jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do telefonicznego kontaktowania się z naszymi specjalistami lub wypełnienia formularza kontaktowego – dołożymy wszelkich starań, aby nasz sprzęt sprawdził się u każdego z naszych klientów.

Akcesoria szalunkowe i elementy tracone do betonowania

W ciągłej ofercie posiadamy m.in.:

 • Ściągi DW15;
 • nakrętki talerzowe, sześciokątne, przegubowe;
 • clipsy i zamki do płyt szalunkowych;
 • narożniki przegubowe;
 • olej antyadhezyjny;
 • dystanse plastikowe, stalowe i betonowe;
 • taśma bentonitowa i wiele innych

Galeria fotografii
szalunków ściennych RASTRO

Zapytaj o ten produkt

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się,
odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.


  Szukasz rozwiązań
  technicznych?

  Zachęcamy do kontaktu
  z naszymi specjalistami.

  +48 691103691
  Zadzwoń do nas
  biuro@awes.pl
  Napisz do nas
  Fnansowanie specjalnie dla Ciebie!