Zadzwoń teraz

Rusztowania RR-0,8

Oferowane przez nas rusztowanie Termosprzęt – RR-0,8, występuje w długościach podestów roboczych od 0,8m do 3,0m. Podesty robocze rusztowania występują tylko w wersji stalowej. Dzięki wielu elementom dodatkowym i niestandardowym, rusztowanie Termosprzęt – RR-0,8 ze względu na szczególność (0,86m) w szczególności nadaje się do prac murarskich i można do konfigurować w dowolny sposób. Długość stawianego rusztowania Termosprzęt – RR-0,8 jest nieograniczona, a wysokość bez dodatkowych obliczeń i projektów to aż 60m.

AWES jest autoryzowanym sprzedawcą rusztowania Termosprzęt RR-0,8 czołowego i największego producenta w Europie. Producent ten posiada wszystkie wymagane prawem dokumenty i certyfikaty, które są potrzebne do prawidłowej eksploatacji rusztowania i niezbędne podczas kontroli. Rusztowanie posiada Świadectwo ochronne wydane przez Urząd Patentowy RP.

Dzięki długoletniej współpracy, doświadczeniu i zaangażowaniu całej załogi, jesteśmy w stanie zaoferować rusztowania najwyższej jakości w przystępnej cenie. Oferowane przez nas rusztowania systematycznie przechodzą rygorystyczne badania, dlatego, kupując w naszej firmie, mają Państwo pewność, że otrzymają produkt, który będzie służył i zarabiał dla Państwa przez wiele lat.

Proponowany przez naszą firmę sprzęt budowlany gwarantuje najwyższą jakość pracy i jej bezpieczeństwo. Rusztowania elewacyjne Termosprzęt to jedne z wielu produktów w naszej bogatej ofercie, które mogą Państwo kupić, jak i wynająć na czas budowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Dostępny w naszym asortymencie sprzęt cieszy się nie tylko atrakcyjną ceną, ale także wysoką jakością dzięki regularnie wykonywanym rygorystycznym badaniom, które mają na celu sprawdzenie i potwierdzenie ich bezpieczeństwa.

Dlaczego warto kupić rusztowania Plettac w naszej firmie

  • produkt najwyższej jakości spełniający wszystkie normy Europejskie PN/EN, co zostało potwierdzone Certyfikatem B
  • produkt kontrolowany systemem jakości DIN EN ISO 3834-3
  • szybka realizacja i tani transport na terenie całej Europy
  • wszystkie elementy stalowe są zabezpieczone poprzez ocynkowanie ogniowe

W AWES
otrzymasz

  • pomoc techniczną przy trudnych kształtach budynków i zastosowaniu niestandardowych elementów
  • gwarancję dokupienia brakujących elementów rusztowania
  • doradztwo prawno-techniczne w przypadku problemów z Państwową Inspekcją Pracy
  • cały wachlarz elementów dodatkowych i niestandardowych

Zapytaj o ten produkt

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się,
odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.

Szukasz rozwiązań
technicznych?

Zachęcamy do kontaktu
z naszymi specjalistami.

+48 691103691
Zadzwoń do nas
biuro@awes.pl
Napisz do nas
Znajdź finansowanie dla Ciebie Więcej info