Zadzwoń teraz

Ogrodzenia tymczasowe - sprzedaż i wynajem

AWES od samego początku działalności oferuje najwyższej jakości ogrodzenia tymczasowe produkcji Polskiej. Najbardziej popularnymi ogrodzeniami tymczasowymi stosowanymi w budownictwie są ogrodzenia tymczasowe ażurowe i ażurowe z plandekami zasłaniającymi. W ofercie mamy również ogrodzenia tymczasowe pełne z blachy trapezowej. Do polecanych systemów ogrodzeń mamy wszystkie akcesoria (złącza, plandeki, podpory, podstawy betonowe i PCV, bramy, furtki, zawiasy i koła).

Jako firma zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości sprzętu budowlanego, naszym klientom oferujemy także profesjonalne ogrodzenia tymczasowe, które zapewnią ochronę przed niepożądanymi gośćmi podczas nieobecności pracowników na placu budowy.

Proponowane rozwiązania izolujące miejsce robót budowlanych stosowane jest także w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom znajdującym się w pobliżu. Nasze produkty skutecznie oddzielają strefę robót od chodnika, jezdni czy innych miejsc publicznych, w których mogą pojawić się inne osoby.

Aby zapewnić im bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania przestrzeni, oferujemy profesjonalne ogrodzenia polskiej produkcji, które skutecznie chronią zarówno plac budowy, jak i osoby postronne.

Ogrodzenia tymczasowe – szeroki wybór

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju konstrukcje, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo i funkcjonalność remontowanego, odnawianego lub budowanego obiektu czy instalacji. Proponujemy szeroki wybór rozwiązań, dopasowanych do różnego rodzaju prac budowlanych, a pośród nich zabezpieczenia tymczasowe: ażurowe, pełne z blachy trapezowej, ażurowe z plandekami zasłaniającymi. Niezależnie od wyboru, w naszej ofercie znajdą Państwo także wszystkie niezbędne do nich akcesoria, które zapewnią stabilność, trwałość, bezpieczeństwo oraz odpowiednie oznakowanie całości ogrodzenia tymczasowego.

Wśród nich dostępne są plandeki, podpory, złącza oraz podstawy wykonane z najwyższej klasy betonu lub materiału PVC. Do akcesoriów zapewniających funkcjonalność przestrzeni roboczej są takie elementy jak: koła, zawiasy, bramy, furtki i wiele innych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty wyróżnia trwałość oraz wyjątkowo łatwy montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszego asortymentu – w przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać ogrodzenie tymczasowe oraz niezbędne akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo i funkcjonalność każdej przestrzeni budowlanej niezależnie od jej wielkości.

Galeria fotografii
ogrodzeń tymczasowych

Zapytaj o ten produkt

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się,
odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.

Szukasz rozwiązań
technicznych?

Zachęcamy do kontaktu
z naszymi specjalistami.

+48 691103691
Zadzwoń do nas
biuro@awes.pl
Napisz do nas
Znajdź finansowanie dla Ciebie Więcej info