Zadzwoń teraz

Ogrodzenia tymczasowe - sprzedaż i wynajem

AWES od samego początku działalności oferuje najwyższej jakości ogrodzenia tymczasowe produkcji Polskiej. Najbardziej popularnymi ogrodzeniami tymczasowymi stosowanymi w budownictwie są ogrodzenia tymczasowe ażurowe i ażurowe z plandekami zasłaniającymi. W ofercie mamy również ogrodzenia tymczasowe pełne z blachy trapezowej. Do polecanych systemów ogrodzeń mamy wszystkie akcesoria (złącza, plandeki, podpory, podstawy betonowe i PCV, bramy, furtki, zawiasy i koła).

Jako firma zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości sprzętu budowlanego, naszym klientom oferujemy także profesjonalne ogrodzenia tymczasowe, które zapewnią ochronę przed niepożądanymi gośćmi podczas nieobecności pracowników na placu budowy.

Proponowane rozwiązania izolujące miejsce robót budowlanych stosowane jest także w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom znajdującym się w pobliżu. Nasze produkty skutecznie oddzielają strefę robót od chodnika, jezdni czy innych miejsc publicznych, w których mogą pojawić się inne osoby.

Zapytaj o ten produkt

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się,
odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.

Hľadáte riešenia
technický?

Prosím neváhajte nás kontaktovať
s našimi špecialistami.

+48 691103691
Zavolajte nám
biuro@awes.pl
Napíšte nám
Fnansowanie specjalnie dla Ciebie!