Call now

Bogate doświadczenie w branży technicznej.

Oferujemy profesjonalne, a co najważniejsze posiadające CERTYFIKATY rusztowania elewacyjne, rusztowania przejezdne, szalunki stropowe, szalunki ścienne – fundamentowe, ogrodzenia tymczasowe, zsypy do gruzu i kozły budowlane.

Poznaj naszą ofertę

Poznaj naszą ofertę

Liczy się zadowolenie Klienta!

Największy dostawca na Śląsku lat doświadczenia

Rusztowania, szalunki, sprzęt budowlany

Nasza firma już od wielu lat z powodzeniem dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości sprzęt budowlany.

POLSPRZĘT Janusz Morawiec oferuje profesjonalne rusztowania elewacyjne, rusztowania przejezdne, szalunki stropowe i szalunki ścienne – fundamentowe. Sprzedajemy również ogrodzenia tymczasowe, zsypy do gruzu, kozły budowlane, narzędzia oraz sprzęt budowlany.

Dostarczamy rusztowania proste, odpowiednie do pracy wykonywanej przez pojedynczego robotnika, jak i złożone systemy do prac wielkopowierzchniowych. Zajmujemy się dystrybucją szalunków w wersji ściennej oraz stropowej, a do ogrodzenia terenu robót proponujemy ogrodzenia tymczasowe ażurowe, osłonione plandeką oraz wykonane z blachy. Poza tym w ofercie liczne propozycje elektronarzędzi oraz maszyn, np. betoniarek czy zagęszczarek.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Poznaj nas

Konstrukcje tymczasowe wykorzystywane w pracach wysokościowych, takie jak rusztowania czy szalunki, muszą cechować się solidnym wykonaniem. Sprawa ma się podobnie z ogrodzeniami tymczasowymi – od wszystkich tych produktów zależy bezpieczeństwo robotników.

Wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się najwyższą jakością i spełniały surowe normy europejskie. Zajmujemy się dystrybucją rusztowań, szalunków, ogrodzeń tymczasowych oraz sprzętu pochodzącego od takich marek, jak między innymi Plettac, KRAUSE, Peri, Altrad, Doka, Hünnebeck, Belle i DeWalt.

Szukasz rozwiązań
technicznych?

Zachęcamy do kontaktu
z naszymi specjalistami.

+48 576 665 679
Zadzwoń do nas
biuro@awes.pl
Napisz do nas